ŻURAWINÓWKA BIŁGORAJSKA


 PRODUKCJA ŻURAWINÓWKI BIŁGORAJSKIEJ ORAZ INNYCH NALEWEK   

  

11 kwietnia 2014r. żurawinówka biłgorajska została wpisana na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.                                   

Nalewka z żurawin od dawna jest bardzo popularna na Roztoczu.  To tutaj w sercu najczystszego regionu województwa lubelskiego, na niedostępnych bagnach Puszczy Solskiej dojrzewają cierpkie jagody żurawiny, a w Centrum Turystyki Wiejskiej ALICJA powstają z nich najszlachetniejsze trunki.

Produkcja żurawinówki biłgorajskiej opiera się na sprawdzonej, naturalnej recepturze i metodzie ręcznej. Nalewka nie zawiera konserwantów, ulepszaczy smakowych, barwników czy jakichkolwiek innych środków chemicznych.

Poza piękną, rubinową barwą, wspaniałym smakiem i aromatem żurawinówka posiada wiele właściwości leczniczych: reguluje ciśnienie krwi, działa przeciwnowotworowo, oczyszcza organizm, można ją zażywać przy przeziębieniach, grypie i niedoborach witamin. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo inne rodzaje nalewek tj: cytrynówka, wiśniówka, malinówka, sosnówka, kalinówka, a przede wszystkim dla diabetyków nalewka wytrawna żurawinówka, która cieszy się dużą popularnością.

 Z przyjemnością również informujemy, iż posiadamy stosowne zezwolenie umożliwiające legalną sprzedaż. Wykwintne trunki z ciekawą, regionalną dekoracją mogą być urozmaiceniem bufetów alkoholowych podczas różnorodnych spotkań i uroczystości oraz doskonałym prezentem lub pamiątką z pięknych okolic Roztocza i Puszczy Solskiej.

Więcej informacji na stronie: www.nalewkibilgorajskie.pl
Projekt i wykonanie: WebVisage
Alicja - Centrum Turystyki Wiejskiej
Gliny 7
23-415 Księżpol
tel.: 84 641 69 85
tel. kom.: 603 220 999