Milówka u Alicji (fotogaleria)


25 października 2014 roku w Centrum Turystyki Wiejskiej "Alicja" gościł Chór z Milówki, w którym śpiewa także Irena Golec. Chórzyści byli zachwyceni gościnnością i atmosferą, która panowała w naszym gospodarstwie.


Chór Milowiecki uczestniczył w jubileuszu 25-lecia Chóru Męskiego "Klucz" z Majdanu Starego. Pierwsza cześć jubileuszu odbyła się w kościele parafialnym w Majdanie Starym. Druga część uroczystości miała miejsce w Centrum Turystyki Wiejskiej "Alicja" w Glinach.

Podczas przyjęcia zorganizowanego w naszym gospodarstwie agroturystycznym goście i jubilaci bawili się do wczesnych godzin porannych. Były wspomnienia, opowieści o działalności koncertowej i oczywiście wiele śpiewu. Śpiewali chórzyści z majdanu, śpiewała Milówka, a wraz z nimi śpiewali także wszyscy goście obecni podczas jubileuszu. Śpiewano także podczas pożegnania chóru Milowieckiego, które trwało blisko dwóch godzin!

Cieszymy się, że pobyt w Glinach bardzo przypadł do gustu naszym gościom. Czekamy na kolejne wizyty chórzystów z Milówki i zapraszamy do Centrum Turystyki Wiejskiej "Alicja" w Glinach!
Projekt i wykonanie: WebVisage
Alicja - Centrum Turystyki Wiejskiej
Gliny 7
23-415 Księżpol
tel.: 84 641 69 85
tel. kom.: 603 220 999