KARNAWAŁ


 


24 stycznia w Centrum Turystyki Wiejskiej "Alicja" w Glinach odbył się bal karnawałowy. Podczas imprezy swój finał miał także konkurs dla nowożeńców, w którym zwycięzcami zostali Katarzyna i Marcin Głód.

W ostatnią niedzielę stycznia w gospodarstwie Alicji Czarnej w Glinach odbył się bal karnawałowy. Na przybyłych gości czekała elegancko udekorowana sala, wykwintne posiłki oraz wyśmienita zabawa z zespołem Maxwell. 

Podczas balu rozstrzygnięty został konkurs dla par, które w ubiegłym roku zorganizowały  weselne przyjęcie w Centrum Turystyki Wiejskiej. Wśród nowożeńców rozlosowany został bon na wycieczkę o wartości 3 000 zł. Trafił on w ręce Katarzyny i Marcina Głód z Potoka Górnego, których ślub dobył się 28 czerwca 2014 roku. Teraz państwo młodzi otrzymali kolejny weselny prezent, co sprawiło im bardzo dużą satysfakcję. Pozostałe pary, które zgłosiły się do konkursu, także otrzymały nagrodę. Był to karnet na tegoroczną zabawę sylwestrową. Podobny upominek wylosowała jedna z par bawiących się na balu karnawałowym.
-  Dziękuję wszystkim młodym parom, które w ubiegłym roku zorganizowały swoje wesele w naszym obiekcie. Był to wyjątkowy czas i dla was i dla nas. Dziękuję także wszystkim osobom, które odwiedzają Centrum Turystyki Wiejskiej w Glinach - mówiła do uczestników zabawy właścicielka obiektu Alicja Czarna. Gospodyni otrzymała od zespołu specjalne dedykację oraz piosenkę. Wszyscy zebrani wyśpiewali także tradycyjne "Sto lat".

 
Projekt i wykonanie: WebVisage
Alicja - Centrum Turystyki Wiejskiej
Gliny 7
23-415 Księżpol
tel.: 84 641 69 85
tel. kom.: 603 220 999