Pełna lista aktualności

Wyświetlono rezultaty 1-6 z 20.
25
kwiecień
2016
Nowoczesne techniki gastronomiczne

Nowoczesne techniki gastronomiczne

Zaskakujące połączenia smaków, nowe techniki gotowania czy dekorowanie potraw – to tylko niektóre tematy szkolenia, które obecnie odbywa się w Centrum Turystyki Wiejskiej "Alicja" w Glinach. Instruktorem jest Barbara Fatyga z lubelskiego klastra spożywczego.

więcej


13
wrzesień
2015
Żurawinówka biłgorajska na Dożynkach Wojewódzkich w Końskowoli

Żurawinówka biłgorajska na Dożynkach Wojewódzkich w Końskowoli

Nasza nalewka zaprezentowana została podczas Dożynek Wojewódzkich, które odbyły się 13 września 2015 r. w Końskowoli. Goście dożynek mogli skosztować i kupić ten wyjątkowy trunek.

więcej


21
marzec
2015
Centrum Turystyki Wiejskiej

Centrum Turystyki Wiejskiej "Alicja" nagrodzone

21 marca Biłgoraj odwiedził Adam Jarubas, kandydat na prezydenta RP. Podczas spotkania kandydata z mieszkańcami powiatu biłgorajskiego 50 firm otrzymało wyróżniania i podziękowania z okazji 25-lecia polskiej transformacji, w uznaniu za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości w środowisku lokalnym. Dziękowano firmom za zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki. Także nasze gospodarstwo zostało wyróżnione, a właścicielka CTW pani Alicja Czarna otrzymała z rąk kandydata na prezydenta pamiątkowy dyplom.

 

więcej


20
marzec
2015
Nasze gospodarstwo wyróżnione przez Wicepremiera Janusza Piechocińskiego

Nasze gospodarstwo wyróżnione przez Wicepremiera Janusza Piechocińskiego

Właścicielka Centrum Turystyki Wiejskiej "Alicja" pani Alicja Czarna została zaproszona na konferencję "być kobietą" z udziałem wicepremiera Janusza Piechocińskiego. Minister Gospodarki spotkał się z przedsiębiorczymi kobietami 20 marca 2015 roku w Warszawie.

Kobiety w Polsce z dużym powodzeniem prowadzą biznes i odnoszą na tym polu sukcesy, które z kolei pozytywnie przekładają się na konkurencyjność naszego rynku – powiedział wicepremier Janusz Piechociński podczas spotkania.

 

 

więcej


06
marzec
2015
Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

6 marca w Centrum Turystyki Wiejskiej w Glinach odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Właścicielka obiektu, Alicja Czarna, tradycyjnie już zorganizowała spotkanie dla kobiet. W tym roku panie mogły nie tylko spędzić czas w miłym towarzystwie, przy kawie i herbacie, ale także sporo dowiedzieć się na temat zdrowego odżywiania, sposobów dbania o urodę czy zdrowego stylu życia.

 

więcej


17
luty
2015
Promujemy produkty regionalne

Promujemy produkty regionalne

Samorząd Województwa Lubelskiego zorganizował spotkanie producentów tradycyjnych i regionalnych potraw. Nasz powiat reprezentowała Alicja Czarna z Glin w gminie Księżpol. W efekcie ma powstać lubelski oddział Polskiej Izby Produktu Regionalnego.

Wydarzenie miało miejsce 17 lutego w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie. Producenci produktów tradycyjnych i regionalnych spotkali się, aby powołać lubelski oddział Polskiej Izby Produktu Regionalnego. Przyświecało im hasło „w grupie siła”. Nowo powołana organizacja będzie promować lubelskie produkty w kraju i za granicą. Zaplanowano już pierwsze działania. Jednym z efektów stworzenia regionalnej izby ma być m.in. utworzenie stałego punktu sprzedaży regionalnych produktów.

 

więcej


Projekt i wykonanie: WebVisage
Alicja - Centrum Turystyki Wiejskiej
Gliny 7
23-415 Księżpol
tel.: 84 641 69 85
tel. kom.: 603 220 999