Dzień Kobiet

06
marzec
2015
Dzień Kobiet

6 marca w Centrum Turystyki Wiejskiej w Glinach odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Właścicielka obiektu, Alicja Czarna, tradycyjnie już zorganizowała spotkanie dla kobiet. 

W tym roku panie mogły nie tylko spędzić czas w miłym towarzystwie, przy kawie i herbacie, ale także sporo dowiedzieć się na temat zdrowego odżywiania, sposobów dbania o urodę czy zdrowego stylu życia. Podczas spotkania wykład edukacyjny wygłosiła dietetyk Maria Zych. O tym, jak zadbać o cerę w każdym wieku, mówiła kosmetyczka z gabinetu Studio Urody Olga Hysa, pokaz nowoczesnych fryzur przedstawiła Halina Sołtys, a Zofia Badach zaprezentowała pokaz ćwiczeń fitness. Gościem spotkania była także posłanka Genowefa Tokarska, która mówiła o swojej pracy w Sejmie. Życzenia kobietom złożył starosta biłgorajski Marian Tokarski.

- Dziękuję wam za to poświęcenie, za zaangażowanie, za wszystko co robicie dla nas i dla otoczenia Ziemi Biłgorajskiej – życzył starosta Marian Tokarski zebranym paniom. Pomysłodawczyni spotkania, Alicji Czarnej, gratulował przedsięwzięcia wręczając wiązankę kwiatów.


Zobacz pełną listę aktualności

Projekt i wykonanie: WebVisage
Alicja - Centrum Turystyki Wiejskiej
Gliny 7
23-415 Księżpol
tel.: 84 641 69 85
tel. kom.: 603 220 999